У Лебедині успішно завершилася благодійна ініціатива з придбання автомобіля для українських захисників. Автівку, збір на яку закрили завдяки проведенню низки благодійних концертів та небайдужості жителів громади, уже офіційно передали військовослужбовцям.
Нагадаємо, задля досягнення цієї мети у Лебедині було проведено серію благодійних заходів. Під час чергового концерту організаторам вдалося зібрати фінальні 18 600 гривень. Тоді до творчої програми долучилися артисти КЗ «Лебединський міський центр культури і дозвілля» та виконавці Будильського сільського будинку культури. Окрім цього, у межах цієї благодійної кампанії відбулися й інші концерти, на яких для мешканців та гостей громади співали талановиті артисти міського будинку культури.
Спільні зусилля усіх творчих колективів та щедрі донати глядачів дозволили Благодійному фонду «Піксель у вишиванці» повністю закрити збір коштів на транспортний засіб для бійців, які виконують бойові завдання на Сумському напрямку.
Як і обіцяла очільниця фонду Наталія Тімакова, довго чекати не довелося. Сьогодні захисники особисто прибули, щоб забрати ключі від автівки.
«Машина вже у наших захисників. Сьогодні приїхали і передали», – радісно поділилася новиною Наталія Тімакова.
Організатори та волонтери вкотре висловлюють щиру вдячність кожному мешканцю громади, який відвідував концерти та робив донати .


