У Сумах російський дрон атакував автозаправку: постраждали четверо людей

У Сумах внаслідок атаки російського безпілотника по автозаправній станції постраждали четверо цивільних. Про це повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.

За інформацією ОВА, до лікарні госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо, вони отримали неважкі травми. Також постраждало подружжя, яке перебувало неподалік місця влучання. Медики надали їм необхідну допомогу без подальшої госпіталізації.

У Сумській ОВА зазначають, що російські війська вже тривалий час цілеспрямовано атакують об’єкти паливної інфраструктури області. Лише протягом червня зафіксовано 13 ударів по автозаправних станціях області.

За словами представників обласної влади, такі атаки спрямовані на ускладнення логістики та забезпечення громад пальним. Наразі ситуація перебуває під контролем, а обласна адміністрація підтримує зв’язок із керівництвом АЗС та профільними службами.

Жителів області закликають не нехтувати правилами безпеки та під час повітряної тривоги не перебувати поблизу автозаправних станцій, об’єктів критичної та промислової інфраструктури, а негайно переходити до укриттів або інших безпечних місць.