На Сумщині за 24 червня через російські атаки постраждали 15 людей, серед них троє дітей

Протягом дня 24 червня за медичною допомогою звернулися 15 цивільних жителів Сумської області, які постраждали внаслідок російських атак. Про це повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.

За інформацією ОВА, люди отримали поранення або зазнали гострої реакції на стрес після серії ударів російських безпілотників по цивільній інфраструктурі області.

Під ворожими ударами опинилися дві автозаправні станції у Сумській громаді, будівля кінотеатру в Конотопі та об’єкти цивільної інфраструктури в Путивлі.

Серед постраждалих – троє дітей: 11-річний хлопчик у Конотопі, 6-річний хлопчик у Сумах та 15-річний підліток у Путивлі.

Наразі у медичних закладах перебувають четверо поранених. Троє з них знаходяться у важкому стані та перебувають під постійним наглядом лікарів. Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.