У Лебедині відбувся благодійний концерт на підтримку військових, який вкотре об’єднав жителів навколо спільної мети — допомоги захисникам України.
У концертній програмі взяли участь аматори сцени Комунального закладу «Лебединський міський центр культури і дозвілля», вихованці вокальної студії «Антерія» під керівництвом Анни Тернівської, а також захід підтримала благодійна організація «Благодійний фонд «Піксель у вишиванці».
З перших хвилин концерту панувала атмосфера єдності, патріотизму та щирої вдячності військовослужбовцям, які щодня боронять незалежність і територіальну цілісність держави. Для глядачів виступили Олена Червяк, Світлана Циханська, Тетяна Бондар, Надія Мізіна, Світлана Постевка, Анна Дєгтярь, Влада Ємельяненко, Вікторія Безвершенко, Людмила Щербань, Єлизавета Фролова та Анна Тернівська.
Під час концерту вдалося зібрати 20 720 гривень. Як повідомила керівниця БО «Благодійний фонд «Піксель у вишиванці» Наталія Тімакова, за ці кошти вже придбали сіткомет для бійців, які виконують бойові завдання на Сумському напрямку.












