Шестеро захисників із Сумщини повернулися додому з російського полону

Серед українських військовослужбовців, яких сьогодні вдалося звільнити з російського полону, є шестеро жителів Сумської області. Про це повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.

Додому повертаються захисники із Сумського, Роменського та Шосткинського районів. Усі вони перебували в російській неволі з 2022 року. Після тривалого полону військові нарешті зможуть зустрітися зі своїми рідними.

Загалом цього дня з російського полону звільнили 160 українських військовослужбовців. Серед них – бійці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби.

Звільнені оборонці боронили Україну на різних напрямках фронту, зокрема на Сумщині, у Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському та Чернігівському напрямках.

У Сумській ОВА висловили вдячність Президенту України, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими, усім службам та кожному, хто щодня працює над поверненням українських захисників і захисниць додому.

Україна продовжує боротьбу за повернення кожного свого громадянина, який досі перебуває в російському полоні.