Інформаційний портал

Володар Кубка Лебедина з футзалу – «Торнадо» (фото, відео)

23:13, Неділя, 15 Грудня, 2019

Сьогодні, 15 грудня, на базі спортивного комплексу Лебединського медичного училища ім. М.І.Сітенка відбулася фінальна гра між командами «Торнадо» та «МВК СНАУ», а також за ІІІ місце між командами «Педколедж» та «ДЮСШ».

Перемогу в матчі за ІІІ місце святкувала команда «Педколедж», яка перемогла свої опонентів «ДЮСШ» з рахунком 9:4.

Наступна гра між «Торнадо» та «МВК СНАУ» за Кубок виявилась напружена і багатою на гострі моменти. Спортивна зала була повністю наповнена вболівальниками футзалу, адже було на що подивитись. Палкі прихильники «МВК СНАУ» приїхали навіть із самого Малого Висторопу, щоб вболівати за своїх гравців із свого села.

На початку гри перші забили торнадівці і відкрили відлік голів. Потім протягом хвилини «МВК СНАУ» зрівняли рахунок. До кінця тайму команди ще відзначились забитими голами і на перерву пішли з рівним рахунком – 2:2. У другому таймі почався справжній видовищний, рівний футзал із обох боків. Команди по черзі забивали голи супернику. Але кінцівка видалась вдалішою для торнадівців, які забили наприкінці другого тайму два гола і підсумували рахунок матчу 7:5 на свою користь.

Тож переможець турніру – «Торнадо», які і отримали від рук міського голови Олександра Бакликова цей завойований у непростій боротьбі Кубок. Срібні призери – «МВК СНАУ», а бронза у «Педколеджу»

Кращим бомбардиром турніру визнано Мельникова Дмитра («МВК СНАУ»), кращим воротарем – Трегуба Максима («МВК СНАУ»), кращим гравцем – Іващенка Олександра («Торнадо»).

Грамоти, медалі та подарунки кращим гравцям турніру було надано міською радою. Переможцю турніру було вручено футзальний м’яч від Лебединської міськрайонної федерації футболу.