Російські війська 26 червня вкотре завдали удару безпілотниками по автозаправних станціях у Сумах. Унаслідок атаки постраждали троє людей, їм надають необхідну медичну допомогу.
Про це повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.
За інформацією ОВА, упродовж червня російська армія значно посилила удари саме по об’єктах паливної інфраструктури. В адміністрації зазначають, що такі атаки є цілеспрямованою тактикою ворога.
Попри те, що Сили оборони регулярно знищують частину ворожих безпілотників, інтенсивність атак залишається дуже високою, через що не всі удари вдається відвернути.
Після чергової атаки відбулася позачергова нарада за участю керівників мереж автозаправних станцій, представників правоохоронних органів, рятувальних служб та інших відповідальних структур. Під час зустрічі обговорили додаткові заходи безпеки на АЗС, а також алгоритми дій персоналу під час повітряної тривоги та загрози ударів безпілотниками.
У Сумській ОВА повідомили, що заходи із захисту об’єктів паливної інфраструктури буде посилено.
Також жителів області закликають не перебувати на території автозаправних станцій під час повітряної тривоги. У разі загрози атаки необхідно відійти на безпечну відстань та перебувати в укритті або іншому безпечному місці.

