Вранці 24 червня російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Про це повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.
За попередньою інформацією, внаслідок ворожої атаки постраждали троє цивільних, які перебували на території АЗС. Наразі медики проводять обстеження та надають їм необхідну допомогу.
В ОВА зазначають, що попередньо отримані людьми ушкодження не є важкими.
Також внаслідок удару пошкоджено автомобілі. Остаточні масштаби руйнувань та наслідки атаки ще уточнюються.
У Сумській обласній військовій адміністрації наголошують, що російські війська системно завдають ударів по автозаправних станціях області, атакуючи об’єкти цивільної інфраструктури та наражаючи на небезпеку мирних жителів.

