Російські війська завдали удару ракетами по будівлях освітніх закладів у Білопіллі

Уранці 22 червня російські війська завдали ракетного удару по місту Білопілля на Сумщині. Про це повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.

За попередньою інформацією, дві російські ракети влучили в будівлі освітніх закладів. Внаслідок атаки споруди зазнали значних пошкоджень.

На момент удару дітей у закладах не було, однак на місці перебували працівники. У результаті обстрілу постраждала працівниця одного з навчальних закладів. Її госпіталізували до медичного закладу, де надають необхідну допомогу.

Також вибуховою хвилею пошкоджено житлові будинки, розташовані поблизу місця влучання.

Наразі фахівці продовжують обстеження території та встановлюють усі наслідки російського удару.