За минулу добу російські війська продовжили масовані атаки на Сумщину. За інформацією Сумської обласної військової адміністрації, внаслідок ворожих ударів загинув один мирний житель, ще 14 людей зазнали поранень і травм. Також у різних громадах області пошкоджено та зруйновано житлові будинки, автомобілі й об’єкти цивільної інфраструктури.
Найтрагічніший випадок стався у Верхньосироватській громаді, де внаслідок атаки російського безпілотника загинув 66-річний чоловік.
У Сумській громаді через удари БпЛА поранення отримали двоє чоловіків віком 35 і 39 років, ще 36-річна жінка зазнала гострої реакції на стрес.
У Миколаївській селищній громаді після влучання безпілотника в житловий будинок 40-річний чоловік отримав гостру реакцію на стрес.
У Кириківській громаді поранено 53-річну жінку, ще 56-річний чоловік постраждав внаслідок влучання дрона у будинок.
Найбільше постраждалих зафіксовано у Тростянецькій громаді. Там травмовано жінок віком 57, 64 і 76 років, а також чоловіків 68 і 71 року. Ще одна 33-річна жінка отримала гостру реакцію на стрес.
В Охтирській громаді після атак російських безпілотників гостру реакцію на стрес отримали 39-річна жінка та 64-річний чоловік.
За даними ОВА, з ранку 26 до ранку 27 червня російські війська здійснили понад 60 обстрілів 26 населених пунктів у 20 громадах Сумської області. Найбільше атак зафіксовано у Сумському, Шосткинському та Охтирському районах. Окупанти застосовували міномети, артилерію, FPV-дрони, безпілотники та керовані авіаційні бомби.
Руйнування та пошкодження цивільної інфраструктури зафіксовано у Буринській, Глухівській, Березівській, Зноб-Новгородській, Білопільській, Сумській, Охтирській, Миколаївській селищній, Річківській, Новослобідській, Верхньосироватській, Кириківській, Тростянецькій, Середино-Будській та Есманьській громадах.
За добу з прикордонних громад Сумщини евакуювали 34 людей.
Повітряна тривога в області тривала 20 годин 52 хвилини.

