На Сумщині за добу загинув чоловік, ще 14 людей постраждали: ворог понад 60 разів обстріляв область

За минулу добу російські війська продовжили масовані атаки на Сумщину. За інформацією Сумської обласної військової адміністрації, внаслідок ворожих ударів загинув один мирний житель, ще 14 людей зазнали поранень і травм. Також у різних громадах області пошкоджено та зруйновано житлові будинки, автомобілі й об’єкти цивільної інфраструктури.

Найтрагічніший випадок стався у Верхньосироватській громаді, де внаслідок атаки російського безпілотника загинув 66-річний чоловік.

У Сумській громаді через удари БпЛА поранення отримали двоє чоловіків віком 35 і 39 років, ще 36-річна жінка зазнала гострої реакції на стрес.

У Миколаївській селищній громаді після влучання безпілотника в житловий будинок 40-річний чоловік отримав гостру реакцію на стрес.

У Кириківській громаді поранено 53-річну жінку, ще 56-річний чоловік постраждав внаслідок влучання дрона у будинок.

Найбільше постраждалих зафіксовано у Тростянецькій громаді. Там травмовано жінок віком 57, 64 і 76 років, а також чоловіків 68 і 71 року. Ще одна 33-річна жінка отримала гостру реакцію на стрес.

В Охтирській громаді після атак російських безпілотників гостру реакцію на стрес отримали 39-річна жінка та 64-річний чоловік.

За даними ОВА, з ранку 26 до ранку 27 червня російські війська здійснили понад 60 обстрілів 26 населених пунктів у 20 громадах Сумської області. Найбільше атак зафіксовано у Сумському, Шосткинському та Охтирському районах. Окупанти застосовували міномети, артилерію, FPV-дрони, безпілотники та керовані авіаційні бомби.

Руйнування та пошкодження цивільної інфраструктури зафіксовано у Буринській, Глухівській, Березівській, Зноб-Новгородській, Білопільській, Сумській, Охтирській, Миколаївській селищній, Річківській, Новослобідській, Верхньосироватській, Кириківській, Тростянецькій, Середино-Будській та Есманьській громадах.

За добу з прикордонних громад Сумщини евакуювали 34 людей.

Повітряна тривога в області тривала 20 годин 52 хвилини.