У частині Сумської області зафіксовано відключення електроенергії, спричинені збройною агресією РФ.
Про це повідомили в АТ «Сумиобленерго».
Енергетики зазначають, що вже працюють над відновленням розподілу електроенергії для споживачів.
Водночас із міркувань безпеки в компанії не розголошують деталей щодо причин, місць пошкоджень чи перебігу аварійно-відновлювальних робіт.
Жителів області просять із розумінням поставитися до ситуації та стежити за офіційними повідомленнями.

