На Сумщині є знеструмлення через російську агресію: енергетики працюють над відновленням

У частині Сумської області зафіксовано відключення електроенергії, спричинені збройною агресією РФ.

Про це повідомили в АТ «Сумиобленерго».

Енергетики зазначають, що вже працюють над відновленням розподілу електроенергії для споживачів.

Водночас із міркувань безпеки в компанії не розголошують деталей щодо причин, місць пошкоджень чи перебігу аварійно-відновлювальних робіт.

Жителів області просять із розумінням поставитися до ситуації та стежити за офіційними повідомленнями.