Інформаційний портал

Юні лебединські футболісти виступили на турнірі у Недригайлові (відео)

17:01, Понеділок, 3 Червня, 2024

У наш надскладний воєнний час, живши у прикордонні, маємо особливу увагу приділяти підростаючому поколінню, дбати про їхній психологічний стан, організовувати для них цікаве та змістовне дозвілля. Саме піклуванню про дітей приділяє величезну увагу депутат обласної ради Віталій Калініченко, який неодноразово долучався до заходів, спрямованих на багатогранний розвиток молодого покоління Лебединської громади.

1 червня у селищі Недригайлів за сприяння депутата обласної ради Віталія Калініченка та підтримки селищного голови Недригайлова Костянтина Волкова відбувся обласний турнір з футболу, присвячений Дню захисту дітей серед юнаків та дівчат 2014-2015 р.н. Від Лебединської громади участь у цьому турнірі брали дві команди вихованців футбольної школи Сергія Страшненка, які знову показали високі результати, маючи на турнірі лише по одній поразці. У підсумку перша команда лебединців зайняла ІІ місце у вищій лізі та друга — І у першій лізі. Таким здобуткам сприяла потужна підтримка батьків, які, разом зі своїми дітьми, приїхали до Недригайлова, аби повболівати та підтримати дві лебединські команди.

Окрім лебединців, участь у турнірі брали дві команди із Недригайлівської ОТГ, а також по команді із села Низи Садівської ОТГ та селища Степанівка Степанівської ОТГ

Віталій Калініченко не лише займався організацією турніру, але й придбав медалі та кубки, які вручив переможцям змагань, а також солодощі для всіх учасників турніру.